Nedir?

Teknedebogazturlari.com teknede boğaz turu organizasyonları için çevrimiçi teklifler alabileceğiniz bir web sitesidir.

Nasıl Çalışır?

Hızlı teklif butonuyla boğaz turu etkinliğiniz tekne ve menü seçebilir anında çevrimiçi olarak teklif isteyebilirsiniz.

Güvenilir midir?

Teknedebogazturlari.com'dan teklif alabilmek için kredi kartı bilgileri ve özel kimlik bilgilerinizi girmenize gerek yoktur, sadece telefon numaranızı vererek teklif isteyebilirsiniz dolayısıyla son derece güvenlidir.

Teknede Parti

Teknede Parti

call

Sevdiklerinizle birlikte harika bir kutlama yapmayı mı düşünüyorsunuz? Peki teknede parti nasıl fikir? İstanbul boğazının görkemiyle birlikte oluşacak harika parti etkinlikleri için hemen teklif iste!

Teknede Düğün

Teknede Düğün

call

Kıtaların şahitliğinde "Evet" demeye ne dersiniz? Teknede düğün organizasyonlarımızla harika bir düğün için size söz veriyoruz... Düğününüzü hemen organize etmek için tekneni seç, teklif iste!

Teknede İş Toplantısı

Teknede İş Toplantısı

call

İş yorgunluğunu atmak ve güzel bir motivasyon için teknede iş toplantısı mükemmel bir etkinlik! Çalışma arkadaşlarınızla birlikte İstanbul boğazının o eşsiz manzarasında tekne turuna ne dersiniz?

Boğazda Tekne Turu

Tekne Turu

call

İstanbul boğazının eşsiz manzarası ile birlikte teknede harika bir boğaz turuna ne dersiniz? Bizce bu harika bir fikir, hemen teklif isteyin ve sevdiklerinizle beraber İstanbul boğazında güzel bir akşam geçirin!