Boğaz Turu

Teknedebogazturlari.com olarak teknede düğün, teknede nişan, teknede kına, teknede sünnet, teknede okul baloları, teknede iş toplantıları, yüzme, yat kiralama vb. organizasyonları tabiat ve deniz eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. Bu organizasyonda konaklar, eski yapılar, tabiat manzaraları, İstanbul'un nadide semtlerini bir bir deniz üstünde gezerek izleyecek, muhteşem ikramlarla tadlandırılmış menüler ve eğlenceli sununlarla keyifli anlar geçireceksiniz. Benzersiz deniz manzarasının yanında doğa manzarası ile davetlileriniz, misafirleriniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle unutamayacağınız anlamış olur yaşayacaksınız.

Mesleki eğitimini almış, dünya mutfağının eşsiz tadlarını sofralarınıza yansıtacak aşçılarımızla hazzına doyamacağınız menü çeşitliliğiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz bünyesindeki tüm tekne ve yatlarımız iş güvenliği, kalite belge, sağlık Bakanlığı ve Denizcilik Bakanlığı standartlarına uygundur.

Boğaz Turu ve tekne kiralama hizmeti ile misafirleriniz mutlu bir gün geçirecek ve sizde misafirleriniz ile güzel bir gün geçirmiş olacaksınız. 

Bizlere boğazda tekne turu kiralama, fiyatları, organizasyon ve diğer bilgiler için ulaşabilirsiniz.

Teknede Parti

Teknede Parti

call

Sevdiklerinizle birlikte harika bir kutlama yapmayı mı düşünüyorsunuz? Peki teknede parti nasıl fikir? İstanbul boğazının görkemiyle birlikte oluşacak harika parti etkinlikleri için hemen teklif iste!

Teknede Düğün

Teknede Düğün

call

Kıtaların şahitliğinde "Evet" demeye ne dersiniz? Teknede düğün organizasyonlarımızla harika bir düğün için size söz veriyoruz... Düğününüzü hemen organize etmek için tekneni seç, teklif iste!

Teknede İş Toplantısı

Teknede İş Toplantısı

call

İş yorgunluğunu atmak ve güzel bir motivasyon için teknede iş toplantısı mükemmel bir etkinlik! Çalışma arkadaşlarınızla birlikte İstanbul boğazının o eşsiz manzarasında tekne turuna ne dersiniz?

Boğazda Tekne Turu

Tekne Turu

call

İstanbul boğazının eşsiz manzarası ile birlikte teknede harika bir boğaz turuna ne dersiniz? Bizce bu harika bir fikir, hemen teklif isteyin ve sevdiklerinizle beraber İstanbul boğazında güzel bir akşam geçirin!